Destruction
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Destruction

I can resist everything except temptation.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pomysły użytkowników

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Łasica
Zmutowany/Lider
Łasica

Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015
Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyPią Sie 07, 2015 1:30 pm

Natchnęło Ci i do Twej, jakże zacnej głowy, wpadła wspaniała myśl?! Nie krępuj się - to temat dla Ciebie! Napisz co Ci leży na sercu. Nowa organizacja, rasa, mutant, bronie ... i tak dalej, i tak dalej.
Dzięki Tobie forum może stać się lepsze!
Powrót do góry Go down
Aoe Kanesada
Człowiek/Likwidator
Aoe Kanesada

Liczba postów : 17
Join date : 06/08/2015
Liczba postów : 17
Join date : 06/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyNie Sie 09, 2015 12:03 am

•  Stworzenie kronik dla każdej organizacji. Zamieszczenie w niej historii, członków i wszelakich informacji.

• Pory roku. Cóż, dobrze by było, gdyby jakieś były. Nie wiadomo czy jest lato, czy zima i czy postać ma się spocić, czy też nie.

• Bazy, bazy, bazy... długo już poruszany temat forum Czy to na wiadomościach prywatnych, tudzież czacie. Trzeba w końcu pomyśleć, gdzie która będzie się mieścić.

• Berhart wpadł na pomysł, który często się przeplata na większości for tego pokroju, a więc - obrazki do miejscówek. Statystycznie nie powinno być trudno, jeżeli chodzi o kawiarenki, szpitale etc.. Ktoś mógłby się tym zająć.

• Nowa rasa? Nieumarli, niezrzeszeni... nie wiem co mieli by robić, nie wiem z kim mieliby trzymać sztamę, nie wiem jak mieliby wyglądać, ale przydałaby się jeszcze jedna.
Powrót do góry Go down
Berhart Norden
Człowiek/Samotnik
Berhart Norden

Liczba postów : 32
Join date : 22/07/2015
Liczba postów : 32
Join date : 22/07/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyNie Sie 09, 2015 12:21 am

Dziękuję Aoe za tak piękne wypisanie tych pomysłów. Chwała ci!
Powrót do góry Go down
Aoe Kanesada
Człowiek/Likwidator
Aoe Kanesada

Liczba postów : 17
Join date : 06/08/2015
Liczba postów : 17
Join date : 06/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyNie Sie 09, 2015 9:48 am

Spoko, Berhart. B|
Ogólnie co do nowej rasy to.. może 悪魔? (żart, po prostu chciała dodać te fajne znaczki .w.) Ale rozchodzi się o Akume (to po japońsku demon). Na tym tropie można byłoby stworzyć jakąś rasę. Wiecie - żyją w takim najgorszym miejscu na terenie Gensis (Czarnobylu .w.) i żywią się, załóżmy wstępnie, ludźmi i zmutowanymi. Dlatego też mało kto podchodzi do tego całego "piekła".
Dalej nie mam pomysła.
Dosyć to kiepskie. Eh... No, ale raczej nie jest to fantasy, aby stwarzać elfy, krasnoludki i trolle.
Powrót do góry Go down
Kiseki
Człowiek/Urzędnik
Kiseki

Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2015
Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyNie Sie 09, 2015 10:18 am

Ooooo~! Genialny pomysł chopie !!!
Powrót do góry Go down
Aoe Kanesada
Człowiek/Likwidator
Aoe Kanesada

Liczba postów : 17
Join date : 06/08/2015
Liczba postów : 17
Join date : 06/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyNie Sie 09, 2015 10:22 am

Nieskromnie powiem - też tak myślę. B|

A jakie jest reszty zdanie?
Powrót do góry Go down
Berhart Norden
Człowiek/Samotnik
Berhart Norden

Liczba postów : 32
Join date : 22/07/2015
Liczba postów : 32
Join date : 22/07/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyNie Sie 09, 2015 12:04 pm

Pomysł z nową rasą która jest przeciwko wszystkim jest okej. Ja nawet dostałem pomysłą wczoraj(gdy byłem u Nathana) na stworzenie takiej postaci co będzie na wszystkich polowała więc jestem za.
Powrót do góry Go down
Aoe Kanesada
Człowiek/Likwidator
Aoe Kanesada

Liczba postów : 17
Join date : 06/08/2015
Liczba postów : 17
Join date : 06/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyNie Sie 09, 2015 8:14 pm

Nowa organizacja też wchodzi w grę, byleby ktoś się nią zajął i opisał na czym ma polegać.
Powrót do góry Go down
Berhart Norden
Człowiek/Samotnik
Berhart Norden

Liczba postów : 32
Join date : 22/07/2015
Liczba postów : 32
Join date : 22/07/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyNie Sie 09, 2015 8:42 pm

Jestem chętny! Szczególnie na to aby zrobić Mafię albo coś. Zawsze jestem w gotowości do tworzenia :P
Powrót do góry Go down
Łasica
Zmutowany/Lider
Łasica

Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015
Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyNie Sie 09, 2015 10:01 pm

Pora roku - idziemy zgodnie z normal lajfem i proponuje zrobić lato, aby się nikomu nie popierdoliło. Oczywiście do tego będzie też oddzielny temat. Wszystko for you.
Kroniki i bazy są w trakcie. Jak wrócę z wakacji powinny być. Wstępnie i tak rebelianci i najemnicy, pustki w innych grupach.
Do reszty macie moje błogosławieństwo.
Mafia - cóż, myślałem, że nie padnie ten temat. Z tego co mi wiadomo to miało być coś na wzór rodziny, tak? Która miała prowadzić równie szemrane interesy co najemnicy. Cóż, mamy już taką organizacje, więc odpada. Jeżeli wpadniesz na oryginalny pomysł - napisz go tutaj.
Tak samo z rasą, gdy będzie jakiś większy zarys to do tego działu. Chyba, że chcecie rad większości, a więc wykorzystajcie te miejsce do zadawania pytań.
Powrót do góry Go down
Irveth Ka'Jo
Człowiek/Zwiadowca
Irveth Ka'Jo

Liczba postów : 19
Join date : 20/06/2015
Age : 38
Liczba postów : 19
Join date : 20/06/2015
Age : 38

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyWto Sie 11, 2015 9:46 pm

Mafia- Organizacja, a raczej rodzina prowadzona przez Rodzinę Giacalone od wielu wielu wielu lat. Gdzie znajduje się placówka tej całej Mafii? Główna siedziba to dobrze zamaskowana od zewnątrz restauracja w Genesis. Ta placówka to najlepsza restauracja w Edenie i Genesis. Sieć restauracji w Nowym Świecie oraz w Genesis jest prowadzona właśnie przez Mafię, ale oczywiście nikt o tym niewie poza jej członkami. Członkowie Mafii zajmują się rozprowadzaniem swoich interesów i dbaniem o dobro rodziny. Czy tu chodzi o zabicie kogokolwiek, czy obicie komuś mordy, czy okradnięcię kogoś. Jednak oczywiście Mafia jest bardzo elegancka. Często ci bardziej klasyczni członkowie mafii noszą garnitury albo płaszcze. Członkowie mafii są wszędzie. Tam gdzie skrawek ziemi na którym da się zarobić i w Edenie jak i w Genesis. Najczęściej jednak można ich znaleźć w znanych i bardzo dobrych restauracjach trzech w Edenie i jednej w Genesis. Mafia nie szanuje zbytnio Najemników. Nie posiadają oni za grosz lojalności. Na czym cała organizacja polega? To tutaj cechuje się lojalność, honor, braterstwo i odwagę oczywiście. Czy jesteś gotów poświęcić rękę w obronie swojego brata? Czy jesteś w stanie poświęcić oko dla swojej siostry? Czy jesteś w stanie oddać życie za członka twojej rodziny? Jeżeli tak to Mafia jest miejscem w sam raz dla Ciebie. Aby dołączyć do tej jakże zacnej i dość staroświeckiej a zarazem nowoczesnej organizacji muszisz przejść przez kilka prób zabić kogoś, złożyć przysięgę krwi, pokazać jak bardzo lojalny jesteś. Gdy przejdziesz wszystkie próby będziesz musiał/ musiała zmienić nazwisko na Giacalone. Wtem zaś zostaniesz oficjalnym członkiem naszej rodziny. Pamiętaj jednak o kilku zasadach:
Kiedy nosisz herb „rodziny” w miejscu publicznym , nie zrób niczego co mogło by zaważyć na reputacji „rodu”.



Rangi Organizacji Mafia:

Don-Ojciec Chrzestny, lider całej Mafii. Sprawuje piecze i władzę nad wszystkimi.-Maksymalnie jeden
Underboss-Prawa ręka Ojca Chrzestnego. Zarządza jedną z trzech restauracji w Edenie oraz kilkoma Consigliere.-Maksymalnie dwóch
Consigliere – doradca, legalnie reprezentuje mafie na zewnątrz.-Maksymalnie trzech
caporegime – kapitanowie zarządzający grupą solodatów, dwóch z nich zarządza pozostałymi restauracjami.-Maksymalnie sześciu.
Solodato- Zajmuje się tym co zlecą mu Caporegime.-Nie ma ograniczeń
Współpracownik-Człowiek, który nie jest w Mafii, ale współpracuje z nią.-Nie ma ograniczeń.
Powrót do góry Go down
Trafalgar Law
Człowiek/Naukowiec
Trafalgar Law

Liczba postów : 33
Join date : 03/08/2015
Age : 36
Skąd : Serce Medycyny
Liczba postów : 33
Join date : 03/08/2015
Age : 36
Skąd : Serce Medycyny

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptySro Sie 12, 2015 12:35 am

Akumy
Rasa żyjące tylko dzięki temu, że pożerają siebie nawzajem. Mają jednego króla zwanego Nastiką. Oczywiście są różne odłamy tej wielkiej rasy, które mówią na siebie klany, bądź inne podobne rzeczy. Jednak mimo swoich buntowniczych zapędów nie mogą aż tak sprzeciwiać się swojemu królowi.
Z wyglądu często przypominają mutanty. Mają różne dodatki w postaci ogona czy łusek, ale tylko król najbardziej przypomina człowieka. Każdy z nich posiada skrzydła różnego rodzaju, które mogą chować. Niestety widać zawsze dwie blizny na łopatkach. Po tym możesz zauważyć że nie jest to mutant.
Różnią się bardzo jeśli chodzi o rozwój. Mają 5 stopni.
1 stopień to zaraz po narodzinach, są to dzieci do około 100 lat. Nie posiadają żadnej mocy i ich nadrzędnym celem jest nauczyć się latać. W tym okresie są strzeżone przez swojego rodzica, najczęściej matkę i żyją w swoim rodzinnym gnieździe.
2 stopień rozwoju to dzieci do 200-300 lat. W tym okresie mogą władać nad jedną wybraną umiejętnością. W dodatku uczą się ukrywać swój poziom magiczny, na który mówią najczęściej wigor. W tym okresie zazwyczaj akumy są porzucane przez swoich rodziców i żeby przeżyć uczą się polować na swoich pobratyńców. Z wyglądu przypominają 12-14 latków w tym okresie.
3 stopień jest od 300 lat. Zdażają się przypadki akum, które na tym okresie kończą swój rozwój. Na tym stopniu rozwija się u nich dodatkowa umiejętność taka jak ich prawdziwy wygląd, wygląd w formie akumy. W zależności od genów mogą to być formy smoka, jaszczórki, ptaka czy innych takich mistycznych zwierząt. Mogą używać około 3-5 umiejętności w tym czasie. Z wyglądu przypominają 15-17 latków. Ich ataki są ograniczone przez ilość wigoru jaki zdołają zdobyć. W tym okresie często buzują w nich tzw "hormony" jak u zwyczajnych nastolatków. Trwa to zwykle tylko 50-100 lat.
4 stopień. To już zależy od akumy czy go rozwinie. Wygląd zewnętrzny zazwyczaj wskazuje na 20 lat, ale to nie jest do końca unormowane. Tutaj mogą już używać do 6 bądź nawet 7 umiejętności. Ich ilość jest zależna od zgody admina i rozpisania kp, czy nawet genów.
5 stopień. Na tym świecie istnieje tylko jeden osobnik posiadający takie rozwinięcie, król Nastika. Na tym stopniu akuma nie musi już pożerać swoich, by zdobywać wigor, ponieważ odnawia się on podczas odpoczynku, a jeśli podczas walki jest naprawdę uradowany i nie smuci się niczym to jeszcze szybciej rośnie. Nastika może używać aż 10 umiejętności plus dodatkowo wpływa na swoją rase emocjonalnie. Akumy które nie osiągnęły 3 stopnia rozwoju zazwyczaj bardzo mu podlegają. Kiedy wpada w szał one też szaleją. Chodzi raczej o jego rase, która jest ściśle określona.
Akumy posiadają nadludzką wręcz siłe.
Istnieją połówki tzw. mieszańce ludzi i akum. Mają one o wiele słabsze umiejętności, ale połówki z rodu Nastiki są tak naprawde na tym samym stopniu co 4 stopień. W przeciwieństwie do akum, one się starzeją i umierają, ale o wiele dłużej żyją niż jakakolwiek połówka. Najsilniejszymi dorównującymi połówkami są połówki smoka i węży.
Wygląd czy rasa akumy jest zależna od użytkownika.
4 stopień tylko za zgodą admina.
Jako że dostałem już zgode od Łasicy jako twórca rasy to ja będę prowadził postać Nastiki. Oczywiście jeśli rasa się przyjmię.
Akumy nie traktują ludzi jak równych sobie, dlatego często ich wybijają i nie widzą w tym nic złego. Są często wrogo nastawione do ludzi czy mieszańców, czyli mutantów.
Umiejętności są ograniczone. Akuma nie może posiadać czegoś takiego jak władza nad wybranym żywiołem. Muszą to być konkretne ataki np. słup ognia czy coś takiego.
Ogólnie to są oddzielną frakcją. Nie są ani po stronie ludzi, ani po stronie mutantów, jednak od czasu do czasu znajdzie się taka, która opowie się po którejś ze stron.
Ciekawostki:
- 4 stopień rozwoju potrafi przeżyć bez zjadania swoich pobratyńców, jednak jest naprawdę słaby,
- Nastika dawno zaginął, dlatego tymczasowym królem jest jeden z jego przyjaciół,
- Akumy źle znoszą ubrania, które nie są stworzone z ich ciał. Zazwyczaj przy rozwoju od razu formują się na nich. Każde z ubrań są częścią ich ciała. Choć te stworzone z ciał akum są nawet znośne.
- Istnieją przedmioty, które zamieniają akumy w ludzi dzięki czemu mogą swobodnie się między nimi poruszać. Są to tzw. tłumiacze wigoru.
- Nastika jest jedyną akumą, która pamięta czasy przed 2000 rokiem,
- Połówki, ćwiartki czy inne takie istoty wybierają tylko jedną osobe w swoim życiu. Zachowują się jak papużki nierozłączki. Mimo swojego długiego żywotu, jeśli ich partner umrze nie szukają następnego.
- Forma Akumy jest określona czasowo. Im więcej wigoru posiada dany osobnik, tym dłużej może w tej formie być. Akumy mają o wiele więcej wigoru niż połówki czy ćwiartki.
- Żyją w innym świecie, który jest połączony z tym przez "Szalonego Kapelusznika" brame o której istnieniu wiedzą nieliczni.
- Nastika najbardziej przypomina człowieka i jemu nie przeszkadzają ludzie i mutanty. To pomniejsze akumy ich nienawidzą. Mówi się że Nastika narodził się w czasie, kiedy na ziemi żył ktoś taki jak Adolf Hitler.
- Akumy nie wiedzą co to miłość. Znają tylko rządze pożerania. Niektórzy czują coś takiego do ludzi czy mutantów, ale wtedy zamiast myśleć że to zwykłe pragnienie wmawiają sobie że jest to miłość.
- Istnieją cztery klany - odłamy. Klan Chaosu, Klan Życia, Klan Trucizny, Klan Odrodzenia.
- To długowieczna rasa. Sam król żyje z ponad tysiąc lat. Oni nie znają czegoś takiego jak śmierć ze starości. U nich śmiercią jest bycie pożartym. Tylko tak umierają.
- Akuma 4 bądź 3 stopnia może zostać pożarta przez akume 2 stopnie, kiedy tej skończy się wigor.
- Do rozwoju potrzebny jest jakiś stymulant. Np. myśl że będzie się u kresu swojego życia czy niewyobrażalny ból.
Rangi :
Król - istota panująca nad wszystkim, najstarszy wśród akum.
Doradca Króla - tymczasowy król, najbliżej go. Akuma na 4 rozwoju.
Głowa Klanu - głowy odłamów, jest ich czterech, mają władze tylko we swoich częściach świata Akum, mimo swojej buntowniczości bardzo dobrze dogadują się z królem.
Generałowie - są różni, bo są i od króla i od głów klanów. Osoby pilnujące części świata, do których sama główna władza nie może dojść.
Straż króla bądź dowódców - osoby najbliżej głównych akum w ich świecie. Zazwyczaj muszą posiadać rozwój na 3 stopniu i są spokrewnieni z głowami.
Zwykła akuma. - tego nie trzeba nawet opisywać. Jednak trzeba tutaj zaznaczyć czy jest się jednak częścią jednego klanu, czy jednak jest się tym "wolnym ludem" pod juryzdykcją króla

Wprowadzając tę rase trzeba by też wprowadzić luke pod nazwą "wigor" i dokładnie go określić.
Dziękuje za uwage
Pozdrawiam. Trafalgar Law
Powrót do góry Go down
Łasica
Zmutowany/Lider
Łasica

Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015
Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptySro Sie 12, 2015 11:05 am

Zacznę od Law'a bo czekałem, aż to dokończy. XD
Duuuużo rzeczy mi się podoba. Począwszy od etapu rozwoju po bramę o śmiechowej nazwie. Rozbudowana rasa i to mi się właśnie podoba. Widać ile wysiłku to włożyłeś. Wszystko bym zaakceptować, ale nie podobają mi się dokładnie trzy rzeczy:
> Za dużo umiejętności, zmutowani mają ich 4, zaś ludzie 6 (chociaż jestem za tym, aby i tak to zmniejszyć do 2/4), 7 to już epickość  i wolałbym abyś to zmienił.
> Klany... no tak, to już przesadzone. Niech będzie po prostu ten ich "świat" i niech rządzi tym monarcha.
> Jedzenie swojego gatunku (jebane kanibale O.O). Fajniej by było, gdyby żali ludzi, bądź zmutowanych. Jedzeni samych siebie to trochę przeginka. Dodatkowo wigor mogli, by ładować od 4 stadium (zostawmy tą nazwę, jest świetna... "wigor", "wigor", "wigoooor~")
Motyw Nastika mi się podoba. Świetnie wpasujesz się w tą role.
Ciekawi mnie jeszcze to jak np. ktoś chce zostać Akumą w Najemnikach, bądź Rebeliantach... jak to będzie wyglądać?

(Trochę bez ładu i składu, ale śpieszę się)
Powrót do góry Go down
Łasica
Zmutowany/Lider
Łasica

Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015
Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptySro Sie 12, 2015 8:06 pm

A teraz czas na Araba i jego Mafie...
młody, nie chce Cię obrażać, ale.. no, eh. Przejdę do rzeczy:
> Mafia... nazwa lipna, liczyłem, że wystrzelisz z "białym smokiem" czy innym krukiem. Trochę oryginalności.
> "Główna siedziba to dobrze zamaskowana od zewnątrz restauracja w Genesis. Ta placówka to najlepsza restauracja w Edenie i Genesis." Tylko Avira wie w mieście o Genesis, a ty piszesz, że to też super knajpka w Edenie.. coś nie halo.
> " Tam gdzie skrawek ziemi na którym da się zarobić i w Edenie jak i w Genesi" Najemnicy numer dwa? Robią im konkurencje?
> " Na czym cała organizacja polega? To tutaj cechuje się lojalność, honor, braterstwo i odwagę oczywiście. Czy jesteś gotów poświęcić rękę w obronie swojego brata? Czy jesteś w stanie poświęcić oko dla swojej siostry? Czy jesteś w stanie oddać życie za członka twojej rodziny? " brat, siostra, krewny, brat, siostra, krewny... czym oni się zajmują? Poszerzaniem rodziny? Nie ma tu konkretów.
> Dodatkowo mało coś zasad, gdyż " Kiedy nosisz herb „rodziny” w miejscu publicznym , nie zrób niczego co mogło by zaważyć na reputacji „rodu” " można znaleźć na pierwszej stronie yakuzy, nie dało się skopiować/wymyślić więcej?
> Rang wypisałeś tyle ile powiedziałem, nawet opisy nie za wiele się różnią. Powinieneś dopisać coś do nich bo.. yhym - są do dupy.

No cóż, prawdopodobnie znalazłbym więcej błędów, ale tu NIC NIE MA. Czym ta familia ma się zajmować bo ja nie wiem już do cholery.
Nie miałem zamiaru Cię tutaj obrazić.
Z poważaniem - jam Łasica.

Powrót do góry Go down
Trafalgar Law
Człowiek/Naukowiec
Trafalgar Law

Liczba postów : 33
Join date : 03/08/2015
Age : 36
Skąd : Serce Medycyny
Liczba postów : 33
Join date : 03/08/2015
Age : 36
Skąd : Serce Medycyny

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptySro Sie 12, 2015 10:50 pm

Można zmniejszyć liczbe umiejętności. To żaden problem. Tyle że umiejętności u Akum mają wygląd magiczny tak jak opisałem to na górze. Po prostu są to ograniczone ataki. W dodatku przez swoją prymitywność tak naprawdę nie znają pojęcia umiejętność w takim znaczeniu jak ludzie czy mmutanci. Umiejętność tutaj to coś czego się nauczyli, a oni zdobywają ją przez stadium rozwoju. Nie widzą nic w nauce leczenia, gotowania czy takich bzdetach. Po co mają się tego uczyć skoro i tak mają najpotrzebniejsze rzeczy a zawsze pożerają swoją ofrare w całości.
Można by zmienić ilość tych "ataków" do np. 1 na 2 stopień, byłby taki słaby. Coś ala ciachnięcie wiatrem czy coś takiego. Nie byłby taki silny, ale na większych stopniach rozwoju zjadał by o wiele mniej wigoru.
Na następnym mogły by być 2-3 a na następnym z 2 co dało by razem 5 umiejętności. A Nastika byłby jedynym który może używać no nie wiem z 7-9? W końcu to jedyna akuma na takim poziomie D: A że Nastika jest jedną z najmądrzejszych akum + nie widzi sensu w zjadaniu innych i nie musi tego robić jest najbardziej podobną do ludzi i mutantów akumą.
Co do wigoru to jest on tak naprawdę ich energią życia. Raczej wątpie czy od razu można było by zgadzać się by wszyscy byli od razu na 4 stopniu. Jest to naprawdę niezbędne przy tworzeniu tej rasy, dlatego bez niej nie moge się zgodzić na taką zmiane. Wigor to tak naprawdę ich energia życiowa, dlatego jeśli by mogli używać wigoru od 4 stopnia, możliwe że ogólnie by wymarli.
Nigdzie nie zaznaczyłem że nie mogą jeść ludzi czy mutantów. Uwielbiają polować i jeść. Można zrobić tak że jedzą i tych i tych, ale po prostu zabijanie akum i ich żrzeranie jest bardziej opłacalne, bo ludzie i mutanty nie mają tyle wigoru by zaspokoić ich pragnienie.
Nie dodałem też że nie trawią innego jedzenia niż tych bardziej rozwiniętych istot. Mogą żywić się ludźmi, akumami i mutantami, ale nie za dobrze trawią w szczególności zielenine, a mięso mogą jeść tak o jako przekąske. Nie zaspokaja ich to tak jak by chcieli.
Klany mogą istnieć tylko jako nazwa, nie muszą prosperować w forum. Mogą być raczej w formie takiej o nie wiem no...rodowodu czy coś? Tak z dupy wymyśliłem te nazyw tak apropo {xDDDDD}
Mimo tych klanów i tak sprawuje nad nimi piecze Nastika. Uważają że są wolni i wg (takie hipisy), ale nie mogą sprzeciwiać się królowi. To jedna z nadrzędnych zasad, dlatego też gdyby królem była młodsza akuma, pewnie żadna nie mogła by być po stronie mutantów czy ludzi.
Jak to ma wyglądać? Normalnie.
Jeśli Akuma zostaje częścią innej frakcji niż ich rodzima to po prostu nie mają nic przeciwko ludzią bądź mutantą. Jedyny problem to zachowanie ludzi do Akumy. W dodatku musi ona pamiętać że mimo swoich wymysłów, dalej musi jeść jeśli chce być silna.
Co do rang to po prostu usunąć te o klanie i będzie problem z głowy.
A i chciałbym byście nie stwarzali osobnej organizacji na Akumy, bo mogłem wam podsunąć taki pomysł tym co napisałem. Po prostu w ich świecie istnieje hierarchia, dlatego musi być zaznaczone, kim naprawdę są.
Chciałbym też dodać inny pomysł.
Stworzenie wątku z wyglądem postaci - no sorki nie chciałbym by ktoś wykorzystał arta z moim wyglądem i będzie wyglądać tak samo jak ja D:
Napisanie w rangach zajętych wyższych pozycji. - co jeśli ktoś nie będzie wiedział że jest no nie wiem miszczu najemników i znajdzie koncept na postać, w pizdu się rozpisze, a tu dupa nie może nim być? Niszczenie marzeń i pracy twórczej.
Powrót do góry Go down
Nathan
Zmutowany/Przywódca
Nathan

Liczba postów : 45
Join date : 20/06/2015
Liczba postów : 45
Join date : 20/06/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyCzw Sie 13, 2015 11:38 pm

Akuma, Akuma,  Akuma...  
Pomysł na nową rasę w sumie nie taki zły,  aczkolwiek cały jej zamysł kojarzy mi się z pewną serią pod szlachetną nazwą: "D.Gray-man".
Króla proponowałabym stworzyć raczej jako NPC, niż dawać do użytku jakiejś osobie.  No i mam jakieś dziwne przeczucie,  że wejście tej rasy zapoczątkuje wielkie BUM. Boję się,  iż zaraz wszyscy rzucą się na tą rasę, aż trzeba będzie zamknąć zapisy,  lub narodzą się wielkie,  straszliwe potwory,  miażdżące zwykłych ludzi na proch.
Pomysł według mnie ma jeszcze wiele niedociągnięć, które trzeba jeszcze dopracować.


Rezerwacje wyglądu - coś o czym zupełnie zapomniałam. Oczywiście zaraz naprawię swój błąd.
Powrót do góry Go down
Trafalgar Law
Człowiek/Naukowiec
Trafalgar Law

Liczba postów : 33
Join date : 03/08/2015
Age : 36
Skąd : Serce Medycyny
Liczba postów : 33
Join date : 03/08/2015
Age : 36
Skąd : Serce Medycyny

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptyPią Sie 14, 2015 3:19 pm

Jest dużo serii gdzie są takie istoty. Nie musi być to zupełnie nazwa jaaką zaproponowałem. Ja tylko dałem pomysł, wy możecie go zmienić jak chcecie.
Nie zaznaczyłem też że jest to jakaś super niepokonana rasa. Na pewno znajdą się sposoby na jej pokonanie, a co do zapisów to zawsze znajduje się rasa, która najbardziej przypodobuje się użytkowniką. To normalka, dlatego też powinno się stworzyć wątek i zaznaczyć ile osób jest w tej organizacji, ile w tej i najlepiej jeśli będzie 2x użytkowników w jednej rasie bądź organizacji niestety zamykać zapisy. Tak się często dzieje na forach gdzie jest więcej niż jedna rasa.
No wiesz co Nath, zniszczyłeś moje marzenia o stworzeniu supi postaci D:
Powrót do góry Go down
Łasica
Zmutowany/Lider
Łasica

Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015
Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptySob Sie 15, 2015 2:23 pm

Nie oglądałem DGM, więc ehem - nie wiem.
Mi się Akumy podobają, ale przez co są 2 administratorzy, a jeden widzi błędy - nie mogę sie zgodzić. Kurna.
Ja będę pilnować nad zamykaniem zapisów. Fakt, jakby było ich 50, a innych 10 to taka kaszana jak skurwysyn.
Powrót do góry Go down
Trafalgar Law
Człowiek/Naukowiec
Trafalgar Law

Liczba postów : 33
Join date : 03/08/2015
Age : 36
Skąd : Serce Medycyny
Liczba postów : 33
Join date : 03/08/2015
Age : 36
Skąd : Serce Medycyny

Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników EmptySro Sie 19, 2015 9:39 pm

Więc szkoda że mój pomysł z rasą nie wypalił. Może za to organizacja wyjdzie?
Hmmm co do nazwy to nadal się zastanawiam. Może Samozwańczy Obrońcy Sprawiedliwości bądź Cyrk? Chyba Cyrk mi bardziej pasuje, ale to zostawiam do waszej decyzji.
Mamy niby złą organizacje Avire, nie-wiadomo-co Najemników, zakon robiący rzeczy w imię boga , którego istnienia nie będę podważał, no i Rebeliantów....sam nie wiem co oni by chcieli w tym świecie xDDD
Więc czemu nie stworzyć organizacji dyplomantów?
Cały mój koncept. Cyrk byłby organizacją, która pragnie utrzymania pokoju między Genesiss a Nowym Światem. Chcą za wszelką cene pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują. Walczą w imię sprawiedliwości, a nie własnych pobudek.
No nie oszukujmy się, żadna z naszych organizacji taka nie jest. Avira chce oczyścić rase ludzką z mutantów, Zakon....co zakon ma robić? [xDDDD], o Najemnikach nie ma co się wypowiadać, a Rebelianci są po prostu odwrotną częścią Aviry, jak to się mówi głosem mutantów.
Żadna organizacja nie działa na pozycji neutralnej, dlatego też chciałbym stwoorzyć tę o to organizacje.
Cyrk byłby cyrkiem. Jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalny, jednak po zakończonym występie zamieniają się w osoby, walczące dla dobra obu stron. Nie obchodzą ich pobudki obu stron. Chcą równości dla każdej strony. Nie podoba im się działanie Aviry, ale uważają że buntami i kradzieżą nie dojdzie się do ładu. Są wygnańcami i odszczepieńcami obu ras i frakcji.
Ich przywódca jest mutantem, jednak jego mutacja jest specyficzna. Z wyglądu przypomina w każdym calu człowieka, to w środku jest inny. Mutacja pozwoliła mu uzyskać moc władania nad własną krwią. Każdy kto jej wypije zyskuje zaskakujące moce, jednak bardzo szybko umiera, dlatego zamiast pojenia nią istot, wykorzystano ją jako surowiec do tatuaży. Tatuaże z krwi przywódcy pojawiają się dopiero przy aktywacji umiejętności. Jeden osobnik dostał moc mogącą tworzyć tarcze i różnego typu bariery, drugi niespotykaną moc.
Mimo że próbują działać na korzyść wszystkich, nie są traktowani za dobrze przez każdą organizacje. Mają pozwolenie na przekraczanie progu miast tylko na czas cyrkowych występów, a po są traktowani jak najwięksi bandyci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły użytkowników   Pomysły użytkowników Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomysły użytkowników
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Destruction :: Na początek... :: Dział użytkownika-