Destruction
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Destruction

I can resist everything except temptation.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pałac Kiseki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kiseki
Człowiek/Urzędnik
Kiseki

Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2015
Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2015

Pałac Kiseki Empty
PisanieTemat: Pałac Kiseki   Pałac Kiseki EmptyCzw Sie 06, 2015 4:36 pm

Pałac jest tak wielki, że skrywa zakątki o których sama panienka Kiseki nie wie. Posiada on bardzo dużo pokoi, miedzy innymy kuchnię, jadalnię i pokój Kiseki. Jest wyjątkowo duży. W środku znajduje się wielkie łóżko, które jest na podniesieniu. Na samej górze ma miejsce taras i mała szklarnia. Jako, że to szlachecki pałac, w korytarzach są pozawieszane obrazy rodziny Hikari i inne, które kupiła lub zostały jej ofiarowane.



/jeszcze rozpisać?
A dałoby się bardziej opisać jego wygląd? :>


Ostatnio zmieniony przez Kiseki dnia Pon Sie 10, 2015 7:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kiseki
Człowiek/Urzędnik
Kiseki

Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2015
Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2015

Pałac Kiseki Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Kiseki   Pałac Kiseki EmptyPią Sie 07, 2015 8:44 am

Wyszłam z pałacu i udałam się do ptaszarni, by nakarmić te puszyste stworzenia. W magazynie nie było jednak wystarczająco ziaren. Truchcikiem pobiegłam do ogrodnika.
- Darku,przyślij mi tu Sebastiana.Musimy udać się na farmę.-rzekłam.Dariusz ukłonił się i prawie natychmiast wrócił z Sebastianem.Kamerdyner przygotował bryczke. Nie tylko pałac mam starodawny... Przed wyjazdem uświadomiłam pokojówki o mojej wizycie na farmie. Niepotrzebnie później panikują.Lokaj pomógł mi wsiąść do środka. Ruszyliśmy. Jak to mam w zwyczaju, przypatrywałam się obiektom za oknem. Dzieci, dorośli, androidy, kilka par... No właśnie - pary. Chciała bym już poznać tego "jedynego, prawdziwego". To straszne, że nie moge znaleźć sobie żadnego kandydata na męża. Wjechaliśmy na teren farm. Już niedaleko do grupy farm Hikari. W tym jedna tylko moja.
/nmmt
Powrót do góry Go down
Łasica
Zmutowany/Lider
Łasica

Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015
Liczba postów : 72
Join date : 01/08/2015

Pałac Kiseki Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Kiseki   Pałac Kiseki EmptyNie Sie 09, 2015 9:41 pm

Ok, Nathan grzecznie prosił, abyś rozpisała wygląd.
Te zdanie możesz sobie w sadzić - ze względu na późną porę, nie powiem gdzie.
Jak nie poprawisz to, jak to mówi Halinka Kiepska, aliwederczi roma, i usuwam.


EDIT: "Posiada on bardzo dużo pokoi, miedzy innymy kuchnię, jadalnię i pokój Kiseki."
Naprawdę? Czyli moje 36 metrowe mieszkanie też jest pałacem? Wow! Mam kuchnie! Wow, wow i pokój!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pałac Kiseki Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Kiseki   Pałac Kiseki Empty

Powrót do góry Go down
 
Pałac Kiseki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Destruction :: Nowy Świat :: Centrum miasta-